Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kto wygra wybory? – 19.02


Śledzimy dzień po dniu wybory samorządowe 2024. Kto zostanie nowym prezydentem miasta? Kto ma największe szanse na rządzenie w sejmikach? Czyli wprost – kto wygra wybory samorządowe? Codziennie: sondaże, prognozy, dane i analizy.

Jak wygrać wybory na prezydenta miasta/burmistrza… czyli darmowy raport z badania

 

Kampania wyborcza już trwa, choć zauważamy, że rozkręca się bardzo powoli. Nadal w miastach poziom niezdecydowania to średnio 25%. W naszych badaniach respondenci wprost przyznają, że nie podjęli jeszcze decyzji, bo nie ma na mieście materiałów wyborczych, tym samym nie mają wiedzy, co proponują kandydaci. To są prawdziwi niezdecydowani, a nie ludzie niezainteresowani polityką. 

Idealny wiek kandydata na prezydenta miasta

18-39 lat
40-59 lat
+60 lat

W tych samych badaniach poziom niezdecydowania w pytaniu o wybory do Sejmu jest na zwykłym, 10% poziomie. Co to oznacza? Że kampania będzie dynamiczna, bo potrwa 5-6 tygodni i pierwszy raz od dawna jest kogo przekonywać.

ZREALIZUJ SONDAŻ W SWOI MIEŚCIE Z NAGRODZONYM INSTYTUTEM!

analiza przedwyborcza również na Tik Toku!

@ogb_pro

Dlatego przygotowaliśmy raport "Jak wygrać wybory?", w którym prezentujemy odpowiedzi Polaków, co do ich wymarzonego kandydata na prezydenta i burmistrza.

» Jakiego oczekują wykształcenia i czy to dla nich ważne?

» Jakiej kampanii się spodziewają?

» Czy identyfikacja polityczna jest dla nich ważna czy nie?

» W jakim wieku powinien być przyszły prezydent czy burmistrz?

To wszystko na kilkudziesięciu stronach raportu, który udostępniamy za darmo wystarczy wejść w link i się z nim zapoznać.

KUP RAPORTY SPECJALNE